O NÁS

Top Modul vznikol kombináciou dlhoročných skúsenenosti v oblasti stavebníctva a skutočnej túžby bývať nezávislo, voľne a bez psychického a finačného zotročenia. Každým dňom to majú obýčajní ľudia stále ťahšie a ťahšie. Vlastníctvo domova začína vyzerať ako fantázia. Keďže bývanie v obrovských domoch je často zbýtočné, neútulne, neflexibilné a nepraktické, Top Modul sa zameral práve na tento sektor a to priamo v srdci Európy. Napriek tomu, že modulárne, prefabrikované domčeky momentálne stúpaju na popularite po celom svete, nevedeli sme si nevšimnúť, že sú taktiež neuveriťelné predražené a cenovo nedostupné. Top Modul sa teda rozhodol budovať tak, aby si to mohol dovoliť skoro každý.

Top Modul s ľahkosťou skombinoval stavebné znalosti na to, aby vytvoril unikátný koncept služieb zameraný pre bývanie ľudí v 21. storoči.

Modulárny systém našej výroby nasleduje etapovitý postup cez výrobnú linku. Náš ocenený výrobny proces umožňuje rýchlu výrobu a maximálnu efektivitu.

Domček postavíme už do 28 dní a namontujeme ho na mieste za niekoľko hodín.

Sme hrdí na naše vysokokvalitné, modulárne domčeky, od dizajnu, až po materiály použité na ich stavbu. Používame tie najlepšie cenovo dostupné materialy a upevňovacie prvky. Všetke naše komponenty a metodiky zostavovania dávajú našim modulom dobrú požiarnu odolnost, vysoké výkonové štandardy a toleranciu.

Využitím našeho organizovaného výrobného procesu môže Top Modul stavať domčeky podľa oveľa vyššieho štandardu ako tradičné stavby. To znamená, že všetky stavebné práce sú udžiavané v suchu, čistote a bez úlomkov. Nielenže sa tým urýchľujú stavebné práce, ale tiež sa tým eliminujú problémy so zlým spracovaním, čím sa získajú domčeky s dlhou životnosťou.

NAŠA MISIA

Sme na misií zmeňiť spôsob ako vlastníctvo domova v dňešnej dobe funguje. Kombinujeme naše skúsenosti a služby v stavebníctve, architektúre a dizajne tak, že ľuďom uľahčujeme budúcnosť bývania.

NAŠA VÍZIA

Chceme žiť vo svete, kde si ľudia môžu kúpiť vlastný domov zodpovedajúci ich špecifickým potrebám a komfortu a to bez toho, aby museli obetovať svoju slobodu, čas, psychické zdravie, alebo level luxusu.

Preto nám záleží na tom, aby sme čo najviac rozumeli našim klientom a to už od chvile, kedy nás oslovia a požiadajú o pomoc.

NÁŠ MANAGEMENT

KOLEKTÍV, KTORÝ SPLNÍ VAŠE SNY

Naša sila leží v našej individualite. Prinášame talent v rozličných oblastiach - od stavby a architektúry, cez interiérový dizajn, predaj, až po vzťahy s verejnosťou a komunitami, ktoré idú OFF the GRID.

LILA

Manager predaja

STANO

Manager výroby

KONTAKT

Keď máš záujem si kúpiť domček, alebo sa jednoducho chceš len viac informovať, my budeme veľmi radi keď nás kontaktuješ.